Pěnové sklo REFAGLASS sbírá úspěchy i v horské cyklistice.

Rožmitál pod Třemšínem, dne 3. 9. 2011 se uskutečnil již třetí ročník závodu horských a trekových kol ,,Rožmitálská 50“. Na startovní čáře reprezentovali tým pěnové skla REFAGLASS jezdci František Lojín st., František Lojín ml., Hana Hrubá a Martina Coníková.

Přes naše velké očekávání jak závodníci REFAGLASS dojedou či nedojedou tento velmi náročný závod, jsme získali zlatou medaili. Martina Coníková vyhrála závod v ženské kategorii v čase 2:16:45. Ani ostatní závodníci REFAGLASS si nevedli špatně. Hana Hrubá skončila na čtvrtém místě v čase 2:18:31, třetí místo ji uteklo pouze o jednu vteřinu. František Lojín st., zajel závod v čase 1:59:39 v celkovém pořadí v kategorii muži B na 6 místě. Františekovi Lojínovi ml., se nepodařilo v posledních vteřinách předjet v závěrečné rovince jezdce Pavla Vlka z týmu MTB Nissan Dolák. Výsledným časem 1:49:47 se umístil na 4. místě.

Více informací na www.refaglass.cz a www.tremsinsko.cz

Trasa byla z 70% po lesních a polních cestách a 30% asfalt. Závodu se celkem zúčastnilo celkem 75 jezdců z řad profesionálních a amatérských.