Kontakty

Jan Cimburek

Email: cimburek@refaglass.cz

Honza má na starosti celý tento blázinec a ušije Vám na míru technická řešení. Pokud si potřebujete ověřit své teoretické výpočty, slyšet technické specifikace, napište jemu. A že našemu produktu věří, potvrzuje i to, že ve volném čase se věnuje problematice zakládání právě na pěnovém skle. Je jediným chlapem na naší centrále. Svými svaly připomíná trochu vyhazovače z diskotéky, ale nebojte se, je moc milý. I kafe celému babinci uvaří. Rád jezdí na všem, co má dvě kola a řídítka.


Aneta Kunešová

Tel: 775 873 061
Email: kunesova@refaglass.cz

Aneta má u nás na starosti technické poradenství zákazníkům. Dobře poradí, navrhne nejlepší řešení vaší stavby, předjedná cenovou kalkulaci a díky vystudované stavárně nakreslí i technické výkresy. Odjakživa má ráda punk a rock a nezabrání ji v tom ani její dvě malé děti. Doma jí říkají Písnička, neboť když slyší hudbu, jde za ní. Naštěstí pro nás, v kanceláři nezpívá. Poznávacím znamením je její rozsáhlé tetování.


Jana Havlíková

Tel: 775 863 190
Email: havlikova@refaglass.cz

Jana je kontakt především pro nové zákazníky a také vlastně pro všechny. Když si nebudete jistí, komu z nás zavolat, cinkněte jí. Zajišťuje i provozní chod kanceláře a komunikuje i s dodavateli. Je společenská a jistě vás ráda uslyší. Je to takové naše sluníčko. Jo, doma jí říkají „cisterna na víno“. Nechápeme proč.


Zuzana Urválková

Tel: 775 011 505
Email: urvalkova@refaglass.cz

Zuzka má u nás na starosti média a komunikaci s novináři. Pořád něco píše, nebo má na uchu dva telefony a mluví a mluví. A navíc k tomu hlasitě. Ještě že většinu času pracuje z domova a nemusíme kvůli ní stavět odhlučněnou kancelář. Miluje jízdu na horském kole, je velkou obdivovatelkou bikerky Jolandy Neff, vždy má u sebe kapesní nůž a oheň rozdělává zásadně křesadlem.


Martina Coníková

Tel: 777 576 264
Email: conikova@refaglass.cz

Martina pracuje jednou nohou na marketingu a druhou na obchodním oddělení. Zaměřuje se především B2B podporu prodeje, veletrhy a certifikace a testování produktů. Ještě že nemá nohou více, neboť by se svou energií zvládla i jiná oddělení. Svou vitalitou vás doslova převálcuje. Obzvlášť, když nám posílá pracovní zprávy před půlnocí. To ji prostě milujeme. Když zrovna neběhá po schůzkách, tak pobíhá na různých závodech. Od běhu v bahně, běhu v podpatkách, přes cyklistické maratony, nebo plave v brdských rybnících. Někde tu energii prostě musí vybít, abychom my kolegové měli klid.


Martin Mosebach

Tel: 800 12 13 13
Email: info@refaglass.cz

Martin je vlastně takový náš pekař. Akorát že místo housek peče pěnové sklo. A jsme moc rádi, že peče i s námi. Má na starosti celou výrobu v naší továrně ve Vintířově. O perličkách a zážitcích z třídící linky, nebo z procesu přeměny skleněné lahve na stavební materiál by mohl vyprávět hodiny. Akorát že jako správný chlap nerad mluví, tak to za něj dožene naše Zuzka. Nepleťte si ho s německým spisovatelem a intelektuálem Martinem Mosebachem. Ten náš Martin je o generaci mladší.


Renata Gregorová

Tel: 318 474 775
Email: gregorova@recifa.cz

Renata je naše účetní a stará se o všechno naše papírování. A že toho je. Je přísná a my všichni se jí tady trochu bojíme. Ale jen díky její pracovitosti a pečlivosti máme všechny papíry v pořádku. Jejím velkým koníčkem je zahrádkaření. Na své zahrádce vypěstuje snad skoro vše, na co si vzpomenete.


Silvia Zajačková

Tel: 775 572 870
Email: zajackova@refaglass.cz

Silvia má u nás na starosti dopravu. Díky ní se naše pěnové sklo dostane z pece v Karlovarském kraji v pořádku a včas k zákazníkům v celé České republice. A věřte, že jsou to někdy opravdu nervy. Působí i v roli majáku pro některé zbloudilé dopravce. Vždy je navede ke správnému cíli. Relaxuje četbou knih a umí to pořádně roztočit i v tělocvičně v rytmu zumby.